/ Skákací hrady

Skákací hrady

Skákací hrady se hodí na veřejné a soukromé akce, family day, dětské dny, firemní akce, obecní slavnosti či narozeninové oslavy. Z nabídky našich skákacích hradů si vybere každý. Nabízíme malé a velké skákací hrady či skluzavky, které nabízejí nespočet atrakcí a vaše děti zabaví na dlouhé hodiny.

Rozbalit skákací hrad a nafouknout zabere pár minut. Pak už je potřeba jej pouze ukotvit a zábava může začít. Jediné, co pro provoz skákací atrakce potřebujete, je dostatečně velká a rovná plocha a přívod elektrické energie pro připojení vzduchového ventilátoru. Ke každému skákacímu hradu od nás navíc obdržíte přehledné pokyny pro jeho instalaci a provoz.

 

Naše nabídka

Velká nafukovací skluzavka

Nafukovací skluzavka patří mezi nejznámější zábavní atrakce a také patří mezi nejoblíbenější atrakce pro děti a neměla by chybět na žádné akci pořádané pro děti.

Kapacita 6 dětí. Vhodné pro děti od 6 do 13 let. Šířka 4m, délka 5m, výška 6m. Součástí atrakce je vzduchový ventilátor (220V), kotvící sada pro ukotvení atrakce a návod na použití.

5500 Kč/ks/den

Velký skákací hrad Kamelot

Velký skákací hrad v podobě Kamelot má fantastický vzhled a je oblíbeným cílem mnoha dětí.

Kapacita 6 dětí. Vhodné pro děti od 5 do 12 let. Šířka 5,2m, délka 4m, výška 4,3m. Součástí atrakce je vzduchový ventilátor (220V), kotvící sada pro ukotvení atrakce a návod na použití.

4000 Kč/ks/den

Párty skákací hrad

Tento párty skákací hrad dětem nabízí velkou skákací plochu a skluzavku ven z hradu. Tento hrad zároveň disponuje sluneční clonou, která zabraňuje rozpálení skákací plochy při horkých letních dnech a zajistí, aby na děti nepražilo slunce.

Kapacita 5 dětí. Vhodné pro děti od 3 do 10 let. Šířka 5m, délka 4m. Součástí atrakce je vzduchový ventilátor (220V), kotvící sada pro ukotvení atrakce, přepravní vak a návod na použití.

1500 Kč/ks/den

Skákací hrad překážková dráha

Tento dokonale zpracovaný a krásně barevný skákací hrad obsahuje tunel, překážky, malou lezeckou stěnu a dvojitou skluzavku. Vaše děti kromě hopsání tak mohou i závodit, kdo tento skákací hrad dříve proběhne napříč. Ve středové části skákacího hradu děti mohou skotačit a skákat.

Kapacita 4 děti. Vhodné pro děti od 3 do 10 let. Šířka 5,6m, délka 2,6m, výška 1,9m. Součástí atrakce je vzduchový ventilátor (220V), kotvící sada pro ukotvení atrakce, přepravní vak a návod na použití.

1500 Kč/ks/den

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme s naší nejlepší možnou nabídkou.

+420 725 662 503 / +420 734 358 363 / info@weareevents.cz